Máte jasnou představu, jak by měl váš anděl, skřítek nebo víla vypadat?

Chtěli byste, aby do nich  byla vložena  určitá myšlenka, prosba nebo přání?

ZÁLEŽÍ JEN NA VÁS, MŮŽETE SI VYBRAT:

barvy

velikost

myšlenku, prosbu, přání

CO PRO VÁS S RADOSTÍ VYROBÍM?

ZKUŠENOSTI DRUHÝCH

Svého osobního anděla jsem dostala od své sestry na Vánoce. Na anděly věřím, určitě jich několik mám a tato darovaná andělka mi jednoho z nich v mých očích zhmotnila. Docela často s ní mluvím. Hlavně ve zkouškovém období při odchodu z domu ode mě vždy slyší: „hele holka, ať to dám, spoléhám na tebe“. Zatím ani jednou nezklamala .

Minulou zimu, jsem se radovala po zkoušce z fyziologie rostlin a děkovala jí (zvládla jsem zkoušku na poprvé a byla jsem jediná z posledních dvou ročníků). V tom mi volá šéfová, že mojí kolegyni našli nádor v prsu. Mladá, dvě malé děti, radost z takové banality jako zvládnutá zkouška vás hned přejde. Okamžitě jsem věděla, že musí mít bezpodmínečně svého anděla a dokonce i jakého. Ještě ten den jsem si našla přes sestru kontakt na Katku, která byla neskutečně ochotná a hned začala tvořit podle mých představ. Hodně jsem si vymýšlela, měla jsem jasnou představu a Káťa dělala vše pro to, aby výsledek byl úchvatný a v co nejkratším čase. A taky, že byl. Po výběru barev, účesu, sukně a nezbytností, jakou je čelenka (s jejím výběrem mi dokonce pomohl Katčin manžel), mi Káťa poslala fotku přesně takové andělky, jakou jsem pro kolegyni chtěla. Byla krásná. Dojala mě.

Je to už 8 měsíců, kolegyně má za sebou úspěšně léčbu i s operací a já pořád věřím, že v tom má trochu prsty i její andělka. Moc děkuju Katce za to, že dává andělům hmatatelnou podobu a pomáhá věřit v to, co kolem sebe máme všichni. Jen si to neumíme představit.

Iva Měřinská

TADY SE MŮŽETE INSPIROVAT

Mám zájem vědět o nových návodech, tipech a radách pro:

• plstění

• tvoření z filcu

• tvoření z recyklovaných materiálů

Přihlášení úspěšně proběhlo!